Sayfalar

28 Temmuz 2010 Çarşamba

NASIL BİR BEBEĞİM?

Sakin bir bebekmişim. Evet annem herkese öyle diyor :) ilk 6 ay uykularımın maşallahı varmış. Herkes hayret edermiş. Çünkü akşam 8 gibi mutlaka uyurmuşum ve sabah 8 e klkmazmışım. sadece gece 1 kere gözü kapalı mama yer ve tekrar uykuya devam.. millet şaşırırmış zaten ne olduysa 6 aydan sonra olmuş annem hep nazar değdi benim kızıma der :) 6. ayın içindeyken sırt üstü yatarken yüzüstü dönmelerim başlamış ve uykularım bozulmuş. her döndüğümde uyanıyormuşum. üstüne üstlük birde 29 ekim 2009 da alttan ilk dişim çıkmaya başlamışya iyice kötüleşmiş uyku düzenim. Annem hep sabretmiş çünkü ablamda 2 yaşına kadar annemlere çektirmiş bu uyku yüzünden. Zavallı annem ve babam :))
9 aylıkkken 1-2 adım atmışım ve 11 aylıkken yürümüşüm. ama annem çok evhamlı olduğundan hiç yakamı bırakmamış düşerim diye. Yaşımda artık dolanıyordum tabi annemde yakama yapışık peşimde :) ah elini tutsam çok memnun olacak ama ben tutarmıyım zaten özgürlüğümü elime yeni almışım bir daha kaptırmam :))
yaşımda anne, baba, dede, adda, aağba(araba),ayna kelimelerini söylüyormuşum. Yaşın kaç dediklerinde elimle 1 işareti yapıyormuşum aferin sana dediklerinde alkış yapıyormuşum ve sibel canın kıskıvrak şarkısı ile emirin eline düştüm şarkısına bayılıyormuşum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir :)