Sayfalar

28 Temmuz 2010 Çarşamba

GEÇ OLDU AMA.....

İnternetimizin olmaması nedeniyle Liyanın ilk yılını çok fazla anlatamadım ama neyse bundan sonra net var ve ben artık buraya sık sık yazacağım inşallah. Liya artık 17 aylık çok akıllı ve güzel bir kız oldu. birçok kelimeyi söylüyor yada söylemeye çalışıyor. bazı kelimeleri bizi çok güldürüyor. mesela aç demesi gerekirken açın at derken atın diyor :)) birde annemmmm demesi varki içim eriyor o dedikçe. Babam de diyoruz babayy diyor :)
Havalar sıcak suyla oynamaya bayılıyor hatta bugün küvetini doldurdum soktum içine yarım saat oynadı çıkmak istemedi. Ağlaya ağlaya çıkardım banyodan çünkü uyuması gerekiyordu çok yorulmuştu ve giydirdiğim yerde resmen sızdı kuzum :) 1.30 gibi yattı ne kadar yorulduysa 5.50 de uyandı. eyvah dedim bu akşam bize uyku yok herhalde 4 ssatten fazla uyudu akşam ya çok geç yatar yada sık sık uyanır ama korktuğum başıma gelmedi. Akşam yine 10.30 gibi uyudu ve bu saate kadarda uyanmadı maşallah diyim inşallah sabaha kadarda güzelce uyur. 6 aydan beri sıkıntılı gece uykularımız hemen hemen 15 gündüz güzel. Hep dişelrindendir dedim 4. azısıda patladı rahatladı herhalde meleğim.
Yatağında rahat edemiyormuş galiba hep dönüyordu tabi rahat dönemeyincede uyanıyordu. bizde gittik 4 tane sünger yatak aldık tek kişilik ve yatak odasında yere döşedik (allahtan yatak odamız büyük) şimdi bir uca yatırıyorum gece boyunca defalarca her köşesini geziyor döne döne ama uyuyor hiç olmazsa :) işte size yatış şekillerinden sadece bir tanesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir :)